Наша гордість
ПІПГрупа ОлімпіадаКонкурс Змагання
/Files/images/nash_peremojts/eyfoSS3l_to.jpg Долинний
Денис
ПЛГРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/DPIX2Zu28zE.jpg Кутинський
Михайло
ПЛГРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/bxMZ_qg2x0c.jpg Войтечко
Марта
ПЛГРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/dnTxJoLwkDw.jpg Войтків
Дмитро
ПЛГРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/ePCbizJOArI.jpg Фенчак
Вікторія
ПЛГРайонний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/bf4hple61XM.jpg Негребецька
Анастасія
Всеукраїнські змагання з сучасного танцю
(І місце)

Відбіркові змагання на чемпіонат світу у стилі стріт-данс-шоу
(І місце)

Районний спортивно-масовий конкурс "Олімпійське лелеченя"
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/apbmPqxg2Ig.jpg Бурдик
Марта
Е-1 Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.
П. Яцика
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/nBWO3Y9xuv8.jpg Балацький
Олександр
Е-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/mfznuBvRETE.jpg Заброцька
Анна
Е-1Районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з хімії
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/cKns0I0zMic.jpg Галабурда
Тарас

Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/k-bXRK2ArMA.jpg Галамай
Ірина
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з християнської етики
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/lmGsPe5Sb2M.jpg Ковалик
Лілія
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(І місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)


Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)

Заключний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІІ місце)
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(І місце)

Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.
Т. Шевченка
(І місце)

Обласний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови
ім.П. Яцика
(І місце)

Обласний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(І місце)

Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)

/Files/images/nash_peremojts/wIV4sbpmun8.jpg Кулішко
Юрій
Е-2 Районний конкурс читців поезії Андрія Малишка
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/7Fiz2zzVoRM.jpg Савчук
Юрій
Е-2 Районне змагання з тенісу
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/UFkf8xEqmik.jpg Умарова
Юлія
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Проць А..jpg Проць
Андрій
Е-2Районний етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Um8EhrXjPus - копия.jpg Лапсюк
Юлія
Е-2Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/dEivqY23-bQ.jpg Курило
Катерина
Е-2Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/QdZreIZu7f8.jpg Ліщенко
Єлизавету
Е-2Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/H_qJ0f7vnyI.jpg Бокшо
Каріна
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/IMG_20141018_160413.jpg Рип’янчин
Ірина
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(І місце)
Районний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(І місце)


Обласний етап Всеукраїнського мовно - літературного конкурсу ім.Т. Шевченка
(ІІ місце)


Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/Nrr_bfWHEdg.jpg Ханачівська
Софія
Е-3Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/rKY5x_q6mIE.jpg Левкун
Анастасія
Е-3Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/DSC_0815.jpg Тюрдьо
Назар
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки
(І місце)


Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/DSC_0814.jpg Голова
Віталій
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики
(ІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/DSC_0821.jpg Кондратюк
Роман
Е-3Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/XepTgzyigac.jpg Вільчинський Роман Ігорович Випускник
2016 р.
Районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
(ІІІ місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з географії
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/9_lishhuk_n..jpg Ліщук Назарій Валентинович Випускник
2016 р.
Районний етап Всеукраїнської олімпіади з історії
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з екології
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з біології
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з
хімії (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
(ІІ місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з екології (І місце)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце)

Районний етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(ІІ місце)

Районний етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім.П. Яцика
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/n8qvdQ9rzCo.jpg Прокопик Оксана ІванівнаВипускниця
2016 р.
Районний етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з економіки
(ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
/Files/images/nash_peremojts/xkOpTcZtSUs - копия.jpg Завалій Марта ЯрославівнаВипускниця
2016 р.
Районний етап конкурсу "Ілюстрування творів зарубіжної літератури"
(І місце)
/Files/images/nash_peremojts/b0K1oyJ3dZE - копия.jpg Кузь Христина Михайлівна Випускниця
2016 р.
Районний етап конкурсу "Ілюстрування творів зарубіжної літератури"
(І місце)

Кiлькiсть переглядiв: 51