Урок мужності та патріотизму в ліцеї

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. Саме тому напередодні свята в Золочівський економічний ліцей завітав представник Навчального центру Національної гвардії України майор Сидорович Роман Орестович.

Під час зустрічі учні дізналися про особливості проходження військової служби, роль Збройних сил України в умовах конфлікту на Сході. Ліцеїстам було запропоновано переглянути відеоролик, головна ідея якого - захист територіальної цілісності держави.

Майор Роман Сидорович розповів дітям про перебування в зоні АТО. Слов’янськ, Дружківка, Краматорськ, околиці Донецька – місця виконання бойових завдань золочівських воїнів Національної гвардії України.

На завершення зустрічі гість відповів на запитання молоді і запросив педагогів та їх вихованців на екскурсію в Навчальний центр.

Андрій Носкевич,
учитель предмета «Захист Вітчизни»